APIE MUS

UAB ,,Vėjų miškas “ yra Lietuvos privataus kapitalo įmonė, kuri įsikūrusi  29  km. nuo Panevėžio miesto Vilniaus kryptimi.

UAB “Vėjų miškas” yra medienos gamybos įmonė. Kvalifikuoti darbuotojai, modernūs įrengimai ir užsakovo idėjos daro mus konkurencingus visame pasaulyje. Net 90 % pagamintos produkcijos eksportuojame į  Norvegiją, Daniją, Vokietiją, Angliją . Savo produkciją parduodame per tų šalių mažmeninius tinklus.

Bendrovė gaminama šiuolaikiško, modernaus stiliaus  baldus: lovas, spinteles, komodas, bufetus, stalus, vonios baldus. Baldams naudojama tiek vientisa, tiek durstyta pagal ilgį mediena, feneruota plokšte . Baldų apdaila yra rankų darbo. Baldų apdailai naudojamos tik sertifikuotos ir ekologiškos apdailos medžiagos.

Bendrovė turi pilną baldų gamybos technologinį ciklą, kuris prasideda rąstų pirkimu ir baigiasi kokybiškų - ilgaamžių baldų  pagaminimu.

Kita gamybos sritis  – medinių bei metalinių laiptų konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas, japoniško tipo lauko pirčių-kubilų gamyba, statybinės medienos gamyba.  Mūsų gaminiai suprojektuoti ir pagaminti pagal Europos Sąjungoje galiojančias normas ir standartus.

Bendrovė  investuoja į naujas technologijas ir įrangą .Turi moderniausią medienos džiovinimo ūkį Lietuvoje , CNC apdirbimo centrus ir kitus modernias apdirbimo įrenginius. 

 
© UAB „Vėjų miškas“. Visos teisės saugomos. Tel.: +370 650 18 299 , Faks.: 845 591400 , El.paštas: info@vejumiskas.lt
Sprendimas: LITS